Школа розвитку юнацької демократії "Паросток". Організації. Наука. Безкоштовний білий каталог українських сайтів

Школа розвитку юнацької демократії "Паросток"

Школа розвитку юнацької демократії "Паросток"
В «Паростку» ми:
• розвиваєм лідерські якості;
• вчимося висловлювати власну думку;
• отримуєм навички роботи в команді;
• вчимося створювати та працювати над проектами;
• вчимося відстоювати свою громадську позицію.

Розвиток лідерських якостей та комунікативних навичок, організація командної роботи, правова освіта, громадське виховання, самоврядування, реалізація юнацької ініціативи та суспільна діяльність. Робота над проектами. Інформаційний простір юнацької журналістики Білоцерківської міської територіальної громади.

Додано:2023-05-02

Переходів:1

Моб.версія: Так

Регіон: Вся Україна

Відвідати сайт:https://parostok.pp.ua

Все про штучний інтелект в Україні

Все про штучний інтелект українською: ChatGPT, Midjourney, Bing, Bard та багато іншого. Опис сервісів, дослідження, застосування.

Сибірське здоровя

Сибірське здоров'я (Siberian Wellness або Сибирское здоровье) - це компанія з більш ніж 25-річним досвідом у сфері розробки та виробництва продуктів для здоров'я та краси на основі сибірських рослин та традиційної медицини. Компанія була заснована в 1996 році, а сьогодні має представництва та партнерів у понад 30 країнах світу. Сибірське здоров'я пропонує широкий асортимент продуктів, включаючи біодобавки, косметику, продукти для вагітних та годуючих жінок, спортивне харчування та засоби гігієни. Всі продукти виготовляються з використанням натуральних інгредієнтів, які зібрані з екологічно чистих регіонів Сибіру та інших частин світу.

NAVKOLO - екологічні послуги

NAVKOLO допомагає компаніям в отриманні дозвільної та проєктної документації у сфері охорони навколишнього середовища, надає послуги екологічного консалтингу та пошуку рішень для ведення бізнесу з турботою про довкілля.