Все про штучний інтелект в Україні. Інформаційні технології. Наука. Безкоштовний білий каталог українських сайтів

Все про штучний інтелект в Україні

Все про штучний інтелект в Україні
Сайт-блог, де ви знайдете цікаві статті про ChatGPT та штучний інтелект українською мовою. Ми розповідаємо про можливості, дослідження та застосування ШІ в різних сферах. Також ми публікуємо новини зі світу штучного інтелекту, надаємо інструкції щодо використання різних сервісів з ШІ. Наш блог містить актуальну інформацію про найновіші розробки в цій галузі. Запрошуємо вас відвідати наш сайт та насолоджуватися цікавими матеріалами про штучний інтелект!

Додано:2023-04-26

Переходів:1

Моб.версія: Так

Регіон: Вся Україна

Відвідати сайт:https://gptchat.in.ua

Школа розвитку юнацької демократії "Паросток"

В «Паростку» ми: розвиваєм лідерські якості; вчимося висловлювати власну думку; отримуєм навички роботи в команді; вчимося створювати та працювати над проектами; вчимося відстоювати свою громадську позицію.

Сибірське здоровя

Сибірське здоров'я (Siberian Wellness або Сибирское здоровье) - це компанія з більш ніж 25-річним досвідом у сфері розробки та виробництва продуктів для здоров'я та краси на основі сибірських рослин та традиційної медицини. Компанія була заснована в 1996 році, а сьогодні має представництва та партнерів у понад 30 країнах світу. Сибірське здоров'я пропонує широкий асортимент продуктів, включаючи біодобавки, косметику, продукти для вагітних та годуючих жінок, спортивне харчування та засоби гігієни. Всі продукти виготовляються з використанням натуральних інгредієнтів, які зібрані з екологічно чистих регіонів Сибіру та інших частин світу.

NAVKOLO - екологічні послуги

NAVKOLO допомагає компаніям в отриманні дозвільної та проєктної документації у сфері охорони навколишнього середовища, надає послуги екологічного консалтингу та пошуку рішень для ведення бізнесу з турботою про довкілля.