Шамбала. Здоровий спосіб життя. Здоров'я. Безкоштовний білий каталог українських сайтів

Шамбала

Шамбала
Аюрведа – це наука про життя, що втілила знання індійських цілителів, які протягом 5000 років вивчали природу людини і роль натуральних препаратів в оздоровленні організму, боротьби з хворобами і профілактики захворювань. Назва «аюрведа» утворена з двох коренів найдавнішої землі мови — санскриту: «аюх» (довге життя) і «веда» (знання).

Основною концепцією аюрведи є усунення причин різних проблем в організмі людини, а не тільки симптомів захворювання, що вже проявив себе. Тому, можна сказати, що хоча на українському ринку аюрведа поки що лише набирає своєї популярності, у світі це вже давно вважається «золотим стандартом» очищення. Всесвітньою Організацією Охорони Здоров’я (ВООЗ) аюрведа визнана ефективним напрямком альтернативної медицини, де використовуються виключно натуральні препарати та косметика.

Основний принцип аюрведи – лікувати не хворобу, а людину. Це основа всієї концепції Shambala Wellness Club. Оздоровлення забезпечує стійкі результати без побічних ефектів. Воно досягається за рахунок використання внутрішніх ресурсів організму у поєднанні з впливом цілющих трав і масел, а також заняттями йогою, дихальними практиками та медитацією.

Згідно з аюрведою, все у світі складається з п’яти основних елементів, якими є повітря, ефір, земля, вогонь та вода. У людському тілі вони виявляються як три фундаментальні життєві сили чи доші. Це Вата (ефір та повітря), Пітта (вогонь та вода), Капха (вода та земля). Вони керують усіма біологічними, психологічними та фізіологічними функціями людського організму. Згідно з аюрведою, здоров’я людини полягає в рівновазі між цими трьома дошами. І, оскільки у кожної людини співвідношення трьох дош різне, аюрведичне вчення передбачає індивідуальний підхід до кожної людини і говорить про її унікальність.

Додано:2022-09-25

Переходів:4

Моб.версія: Так

Регіон: Вся Україна

Відвідати сайт:https://shambala.ua

БАД з Карпат

Продукція українського виробника БАДів Рослина карпат. Безкоштовна доставка

Health4you

Сайт про здоровий спосіб життя та секрети довголіття. На сайті розкрити такі теми як: фітнес, психологія, профілактика хвороб, здорове харчування тощо.

Тру Нутрішн

Cпортивне харчування та вітаміни найкращих виробників світу в інтернет-магазині True Nutrition! Висока якість. Широкий асортемент. Прийнятні ціни