Знам'янська обласна бальнеологічна лікарня. Санаторії. Здоров'я. Безкоштовний білий каталог українських сайтів

Знам'янська обласна бальнеологічна лікарня

Знам'янська обласна бальнеологічна лікарня
Сьогодні КП «Знам’янська обласна бальнеологічна лікарня» Кіровоградської обласної ради – це унікальний багатопрофільний лікувальний реабілітаційний заклад, який за бальнеологічними та кліматичними факторами, а також методами комплексної терапії не поступається відомим світовим курортам.

Основним лікувальним фактором є мінеральна радонова вода, яка має унікальний для України склад в оптимальному кількісному виражені та газовий склад (радон та вуглекислий газ). Наші цілющі джерела містять унікальний мінеральний склад який засвоюється організмом найбільш ефективно завдяки радону, який знаходиться у воді в розчиненому вигляді.

В здравниці забезпечується високоефективне лікування захворювань і травм опорно-рухового апарату, серцево-судинної та нервової систем, гінекологічних захворювань, захворювань шлунково-кишкового тракту, шкіри, ендокринної системи та захворювань, викликаних порушеннями обміну речовин.

Додано:2022-07-05

Переходів:2

Моб.версія: Так

Регіон: Вся Україна

Відвідати сайт:https://zoblkp.com.ua

Запрошення на лікування для громадян Білорусі

Медична клініка в Україні запросить громадян Білорусі на лікування в умовах пандемії covid19. Запрошення на лікування дозволить перетнути кордон з Білорусі в Україну.

PRO SALUT

PRO SALUT – це поєднання рослинних компонентів, вітамінів та мікроелементів у дозуваннях, необхідних для життєво важливих органів та організму в цілому. Дієтичні добавки PRO SALUT мають функціональну спрямованість та унікальний набір компонентів. До складу продуктів входять натуральні активні інгредиєнти.

Виставка "Здоров'я і Довголіття"

Захід проводиться для всіх тих, кому цікавий здоровий спосіб життя і принципи природного оздоровлення.