MangoTango. Краса. Здоров'я. Безкоштовний білий каталог українських сайтів

MangoTango

MangoTango
MangoTango - магазин тайської косметики в Україні, у нас ви можете купити багато корисного: тайські бальзами з монастирів, трав'яні чаї, різноманітні засоби по догляду за порожниною рота, креми від кращих тайських виробників, дезодоранти Кристал, кокосове масло вищого ступеня очищення і товари тайської медицини .

До складу продукції входять унікальні натуральні компоненти, вирощені в екологічно чистих регіонах.

Вибирайте на нашому сайті популярні тайські кошти за доступними цінами. Формуємо асортимент, спираючись на власний досвід (пробуємо на собі), а також на підставі відгуків вдячних клієнтів.

Наш пріоритет - це натуральність, якість і ефект від застосування. І ці три складових присутні в тайській косметиці.

Додано:2021-07-27

Переходів:2

Моб.версія: Так

Регіон: Одеса

Відвідати сайт:https://mangotango.ua

Запрошення на лікування для громадян Білорусі

Медична клініка в Україні запросить громадян Білорусі на лікування в умовах пандемії covid19. Запрошення на лікування дозволить перетнути кордон з Білорусі в Україну.

Магазин медичних експрес тестів

Компанія MedBuy є дистриб’ютором діагностичних експрес-тестів, призначених для професійного використання кваліфікованим медичним персоналом.

Істина Veritas

Основна компетенція клініки - унікальні авторські технології судинної діагностики та відновлення кровопостачання в організмі людини. Оскільки кровообіг - основа життєдіяльності всіх органів і систем людини, то ми навчилися ефективно відновлювати кровопостачання в різних судинних басейнах - мозку, печінки, нирок, кісток та ін.