Київський ліцей Вега. Школа. Освіта. Безкоштовний білий каталог українських сайтів

Київський ліцей Вега

Київський ліцей Вега
Наша мета – надати доступну і якісну освіту юним українцям без меж і кордонів, адже платформа для навчання доступна 24/7 з будь-якого гаджета, а живі онлайни з вчителями проводяться пообіді.

Наше покликання – стати теплою сімейною школою для всіх, хто опинився в окупації, хто ще не повернувся в Україну, хто постійно в русі, хто має активні хобі, тих, хто має обмежені можливості для офлайн-навчання і просто для всіх бажаючих отримати круту українську освіту! Наша команда профі з 40 крутих педагогів націлена на отримання не лише знань, а і корисних навичок. Наша електронна платформа містить більш ніж 7 тисяч уроків, кожен з яких- збірка авторських відео та презентацій. Кожен урок має обов*язкову перевірку знань у вигляді автоматизованих тестів чи письмових доманішніх робіт. Ми користуємося доступним електронним журналом для якісного контролю знань. В нас немає окремих груп для батьків і окремих для учнів- ми всі разом і всі готові прийти на допомогу.

Наші вчителі не ховають приватні номери і їм вільно можна писати. У нас проводяться більше 175 живих онлайнів з вчителями та однокласниками в місяць і наші учні не тероризують батьків після роботи невиконаним домашнім завданням, адже для консультацій є педагоги. Ми онлайн, але постійно спілкуємося поза школою - в нас є заняття арттерапії, психології, кулінарії, рукоділля, спорту...окремі теплі зустрічі для батьків.

Ми надаємо тьюторський супровід- кожного дня проводяться десятихвилинки успіху для єднання навіть через гаджет.

Ми ліцензований начальний заклад і видаємо документи державного зразка.

Наша мрія – стати першою дистанційкою для колоністів на Марсі.
А ви з нами?

Додано:2023-04-25

Переходів:2

Моб.версія: Так

Регіон: Вся Україна

Відвідати сайт:https://vega.net.ua

ГДЗ - готові домашні завдання

Збірка готових домашніх завдань для всіх класів за назвою предметів та автором.

Вихователь ГПД

Сайт присвячено роботі вихователя групи продовженого дня. Є дуже багато методичного матеріалу з досвіду роботи.

Міжрегіональний інститут гештальт-терапії та мистецтва

Міжрегіональний інститут гештальт-терапії та мистецтва (МІГІС) - це національний лідер на ринку кваліфікованих психологічних послуг і по фаховій підготовці гештальт-терапевтів. Ми створили програму, яка готує професіоналів у сфері психотерапії з 2008 року. Наша программа навчання гештальт-терапевтів в Інституті MIGIS відповідає вимогам Європейської асоціації гештальт-терапії(EAGT) та організаціям NYIGT і SPR.