PNG.studio. Послуги. Бізнес. Безкоштовний білий каталог українських сайтів

PNG.studio

PNG.studio
Історія нашої компанії починається з 28 жовтня 2015 року, коли була зроблена перша футболка з принтом. Ще тоді ми працювали вдома, виготовляючи усе вручну. І 1 листопада 2017 року у нас з’явилася нова домівка – новий класний офіс. На сьогоднішній день, ми розширили свою професійну діяльність та освоюємо все нові і нові методи друку та технології, щоб зробити для Вас якісний, стильний, зручний та оригінальний продукт. Ми друкуємо на футболках, худі, чашках, світшотах, парасолях, фартухах, кепках та інших речах, які Ви хочете забрендувати, або зробити подарунок собі та рідним.
Ми молоді та активні, готові реалізовувати ваші найбожевільніші ідеї, знайдемо як і на чому це зробити. У нашій команді кожен професіонал своєї справи і важливий елемент для створення продукту, який принесе Вам не лише довговічне використання, а також завжди тішитиме своєю якістю та оригінальністю.
480 хвилин в день, 40 годин в тиждень, 22 дні в місяць та 53 тижні в рік ми відкриті для Вас, адже цінуємо ваші позитивні емоції, які виникають у Вас від нашої роботи!

Додано:2023-07-20

Переходів:1

Моб.версія: Так

Регіон: Львів

Відвідати сайт:https://pngstudio.com.ua

Встановлення та ремонт кондиціонерів

Встановлення кондиціонерів Львів та Львівська область від Кліматек, Професійний монтаж, тільки професійні майстри та гарантія на установку кондиціонера.

Ремонт побутової техніки у Львові.

Сервісний центр з ремонту побутової техніки вдом. Якісне обслуговування, гарантія на всі послуги.

Ремонт пральних машин Ірпінь

Пропонуємо послуги з якісного ремонту пральних машин в місті Ірпінь. Ремонтуємо будь-які бренди та моделі пральних машин автомат. В наявності всі необхідні запчастини до пральних машин.