Безкоштовний білий каталог українських сайтів. Послуги, обслуговування, консультування, охорона

Сайти 51-60 з 71

Мережа хімчисток Чисто

Мережа хімчисток Чисто
Компанія Чисто за допомогою найсучаснішого обладнання надає якісні послуги: хімчистки одягу, прання та прасування текстилю, хімчистки шкіри та хутра, чистка та відновлення взуття, сумок, фарбування шкіряних виробів чистки килимів та меблів.

Tucha - хмарний сервіс

Tucha - хмарний сервіс
Віртуальний сервіс з широким функціоналом, який доступний як в Україні, так і за її межами. Tucha - хмарний сервіс нового покоління.

Г.М. Партнерс

Г.М. Партнерс
Наша робота - розібратися у вашій ситуації з юридичної точки зору, щоб зробити законні дії для вирішення проблеми будь-якої складності. АТ «Г.М. Партнерс »- це команда практикуючих адвокатів та юристів в Одесі. Кожен член команди має свою спеціалізацію, що дозволяє надавати кваліфіковану юридичну допомогу. Нам довіряють як юридичні, так і фізичні особи, тому що на практиці знають, що ми допомагаємо навіть в найскладніших юридичних питаннях.

Exte - Всі види покрівельних робіт

Exte - Всі види покрівельних робіт
Компанія Exte виконує всі види покрівельних робіт в Одесі на найвищому рівні. Ми пропонуємо розрахунок даху і покрівельні роботи різних типів: монтаж кроквяної конструкції, підготовку місця, підбір і покупку матеріалів, монтаж і всі необхідні операції для здачі об'єкта під ключ. Також ми зможемо провести ремонт, періодичний огляд і обслуговування.

Рекламна агенція - BTL Agency

Рекламна агенція - BTL Agency
Ми пропонуємо клієнту скористатись послугами та засобами рекламного впливу на цільову аудиторію, які має в наявності наша рекламна агенція у місті Львів. Комплексний підхід та правильна рекламна ідея — запорука ефективності всієї рекламної компанії.

Клінейр-вн

Клінейр-вн
Обслуговування кондиціонерів у Вінниці. Чистка та заправка фреоном.

Геотермальне опалення

Геотермальне опалення
Геотермальне опалення вибір року серед українських жінок. Адже воно не тільки економить ваші гроші, але і час.

Складання кошторисів

Складання кошторисів
Складання кошторисів це основний вид нашої діяльності. Пропонуємо підготовку кошторисної документації на всі види робіт. Комплексно підходимо до вирішення завдань. Складаємо акти виконаних робіт КБ-2в, КБ-3. Здійснюємо перевірку кошторисів з наданням детального звіту.

Садовий дизайн Київ

Садовий дизайн Київ
Садовий дизайн в Києві та Київській області від компанії ландшафтного дизайну "Магія саду".

Холод Сервіс Стрий

Холод Сервіс Стрий
Продаж, установка, проектування, ремонт холодильного устаткування, монтаж кондиціонерів, ремонт побутових холодильників, холодильне обладнання для магазинів та супермаркетів.