Exte - Всі види покрівельних робіт. Послуги. Бізнес. Безкоштовний білий каталог українських сайтів

Exte - Всі види покрівельних робіт

Exte - Всі види покрівельних робіт
Компанія Exte виконує всі види покрівельних робіт в Одесі на найвищому рівні. Ми пропонуємо розрахунок даху і покрівельні роботи різних типів: монтаж кроквяної конструкції, підготовку місця, підбір і покупку матеріалів, монтаж і всі необхідні операції для здачі об'єкта під ключ. Також ми зможемо провести ремонт, періодичний огляд і обслуговування.

Наша компанія вже більше 15 років займається будівництвом. Тоді як багато покрівельні фірми спеціалізуються на одному типі робіт, ми виконуємо всі монтажні, відновлювальні та ремонтні операції для приватних і громадських будинків, промислових і комерційних об'єктів.

Щоб жодна дах в Одесі не протікала і забезпечувала максимальний захист від негоди, звертайтеся в компанію Exte. Завдяки великому досвіду та знання технології покрівельних робіт, покрівля від Exte гарантує максимальну якість і тривалу експлуатацію.

Додано:2021-07-22

Переходів:1

Моб.версія: Так

Регіон: Одеса

Відвідати сайт:https://www.exte.in.ua

Г.М. Партнерс

Наша робота - розібратися у вашій ситуації з юридичної точки зору, щоб зробити законні дії для вирішення проблеми будь-якої складності. АТ «Г.М. Партнерс »- це команда практикуючих адвокатів та юристів в Одесі. Кожен член команди має свою спеціалізацію, що дозволяє надавати кваліфіковану юридичну допомогу. Нам довіряють як юридичні, так і фізичні особи, тому що на практиці знають, що ми допомагаємо навіть в найскладніших юридичних питаннях.

Tucha - хмарний сервіс

Віртуальний сервіс з широким функціоналом, який доступний як в Україні, так і за її межами. Tucha - хмарний сервіс нового покоління.

Рекламна агенція - BTL Agency

Ми пропонуємо клієнту скористатись послугами та засобами рекламного впливу на цільову аудиторію, які має в наявності наша рекламна агенція у місті Львів. Комплексний підхід та правильна рекламна ідея — запорука ефективності всієї рекламної компанії.