Зовнішня та інтер'єрна реклама від КП Київспецбуд. Реклама. Бізнес. Безкоштовний білий каталог українських сайтів

Зовнішня та інтер'єрна реклама від КП Київспецбуд

Зовнішня та інтер'єрна реклама від КП Київспецбуд
Зовнішня та інтер'єрна реклама і поліграфія від КП Київспецбуд. Дизайн, виготовлення та розміщення зовнішньої реклами, оформлення вітрин, торгових залів, рекламної продукції і рекламних конструкцій, виставкових стендів, облицювання фасадів. Зробимо і встановимо: банери, лайтбокси; POS матеріали; світлові короби і панелі; вивіски світлові об'ємні літери; поліграфічні послуги; стелажі, стійки, стенди; логотипи, таблички та фризи; сувенірну продукцію; рекламу (брендування) на транспорті і т. д.

Додано:2021-12-08

Переходів:1

Моб.версія: Так

Регіон: Київ

Відвідати сайт:https://reklama-kiev.net

ПромексЛед

Зовнішня реклама. Світлові вивіски, літери, лайтбокси. Друк банерів, наклейок, холст. Світлодіодні дисплеї, екрани, рухомі рядки.

Типографія Clickprint

Друкарня Clickprint надає повний комплекс поліграфічних послуг з 2004 року.

Papidu - діджитал агенство

Це digital агентство повного циклу з великим досвідом і професійною командою. Ми автоматизуємо бізнес процеси та відділи продажу шляхом провадження CRM, запускаємо рекламу в Facebook, Instagram та YouTube, а також адаптуємо бізнес для роботи ONLINE. Основна наша діяльність націлена на адаптування бізнесу під роботу Online від початку і докінця, від розробки лендінгу (сайту, інтернет-магазину), до запуску реклами, лідогенерації та створення чат ботів. Ми є офіційними партнерами AmoCRM, Bitrix24 та Мегаплан і автоматизовуємо бізнес процеси, шляхом впровадження CRM.