Типографія Clickprint. Реклама. Бізнес. Безкоштовний білий каталог українських сайтів

Типографія Clickprint

Типографія Clickprint
Друкарня Clickprint надає повний комплекс поліграфічних послуг з 2004 року: друк візиток, календарів, блокнотів, журналів, відкриток, буклетів.

Додано:2021-10-27

Переходів:3

Моб.версія: Так

Регіон: Київ

Відвідати сайт:https://clickprint.com.ua

Зовнішня та інтер'єрна реклама від КП Київспецбуд

Зовнішня реклама, POS - матеріали, поліграфія. Дизайн, виготовлення, монтаж зовнішньої реклами в Києві, оформлення вітрин, торгових залів, рекламних конструкцій, стійки, стенди, стелажі, облицювання фасадів, об'ємні букви, світлові вивіски, акрилайт.

Papidu - діджитал агенство

Це digital агентство повного циклу з великим досвідом і професійною командою. Ми автоматизуємо бізнес процеси та відділи продажу шляхом провадження CRM, запускаємо рекламу в Facebook, Instagram та YouTube, а також адаптуємо бізнес для роботи ONLINE. Основна наша діяльність націлена на адаптування бізнесу під роботу Online від початку і докінця, від розробки лендінгу (сайту, інтернет-магазину), до запуску реклами, лідогенерації та створення чат ботів. Ми є офіційними партнерами AmoCRM, Bitrix24 та Мегаплан і автоматизовуємо бізнес процеси, шляхом впровадження CRM.

ПромексЛед

Зовнішня реклама. Світлові вивіски, літери, лайтбокси. Друк банерів, наклейок, холст. Світлодіодні дисплеї, екрани, рухомі рядки.