Трактори ДТЗ. Трактори та спец.техніка. Авто. Безкоштовний білий каталог українських сайтів

Трактори ДТЗ

Трактори ДТЗ
ТМ «ДТЗ»
За роки роботи на ринку України торгова марка «ДТЗ» здобула довіру споживачів та повагу конкурентів.

Ефективне ведення сільського господарства неможливе без використання прогресивної техніки нового покоління, якою є техніка ДТП. Ми пропонуємо вам продукцію, з якою ви зможете досягти бездоганних результатів, витративши при цьому менше часу та сил.

Трактори ТМ «ДТЗ» зручно використовувати у садах, городах, на ділянках складної форми, у тепличних комплексах. Ефективне їх застосування й у великих господарствах, оскільки ці трактори чудово справляються з усіма видами робіт на фермах та у птахівницьких господарствах, при заготівлі кормів, на транспортних та допоміжних роботах. Тому трактор під брендом «ДТЗ» можна знайти практично у кожному фермерському господарстві. Його якість та надійність змогли оцінити фермери з усіх регіонів України.

Широкий асортимент, бездоганний сервіс, індивідуальний підхід до кожного клієнта та ексклюзивна гарантія 3 роки на весь модельний ряд – те, що ми готові запропонувати вам.

Додано:2021-11-22

Переходів:1

Моб.версія: Так

Регіон: Вся Україна

Відвідати сайт:https://dtz.ua

Aktlift - Вантажопідйомне обладнання

ATK-Lift - компанія, яка спеціалізується на виробництві і продажу професійного вантажопідйомного обладнання в Україні вже понад 20 років.

Трактор №1

Великий вибір якісних міні-тракторів за доступною ціною та у великому асортименті.

Мотоленд

Мотоцикл – це швидкість, це мобільність, це екстрим, свобода та незалежність.