Aktlift - Вантажопідйомне обладнання. Трактори та спец.техніка. Авто. Безкоштовний білий каталог українських сайтів

Aktlift - Вантажопідйомне обладнання

Aktlift - Вантажопідйомне обладнання
ATK-Lift - компанія, яка спеціалізується на виробництві і продажу професійного вантажопідйомного обладнання в Україні вже понад 20 років.


Ми пропонуємо обладнання кращих вітчизняних і зарубіжних виробників, виготовлених за найсучаснішими технологіями, що дозволить забезпечити безпечну роботу з переміщенням продукції або сировини.

У нашому розпорядженні найбільший виробничо-складський комплекс вантажопідйомного обладнання в Україні, що дозволяє задовольнити будь-які запити клієнтів, запропонувати оптимальні варіанти для вирішення необхідних завдань.

Устаткування високого класу!

У 2000 році ми об'єднали висококласних фахівців і створили команду експертів, які не просто створюють вантажопідйомне обладнання, а формують культуру виробництва високої якості в Україні.

Наше обладнання відповідає всім міжнародним стандартам якості, має прекрасні виробничими характеристиками і має відмінні експлуатаційні показники.

Для збільшення ефективності розвантажити-навантажувальних робіт потрібне гарне і продуктивне обладнання, саме тому ми ретельно перевіряємо якість кожної одиниці окремо, проводимо випробування готової продукції на гідравлічному випробувальному стенді зусиллям 100 тс. Володіючи власним конструкторсько-технологічним бюро, сучасну виробничу базу, системою контролю, і, головне - кваліфікованим персоналом, ми гарантуємо високу якість продукції.

Компанія ATK-Lift надає широкий вибір вантажопідйомного обладнання і спеціалізованих товарів:

сталеві ланцюгові стропи з міцністю класом від 8 і вище;
вантажопідйомні траверси, захвати нестандартного обладнання;
лебідки та талі з різним типом управління;
спецзахватом для підйому і переміщення;
комплектуючі для всіх видів кріплення вантажів.


Ми постійно вдосконалюємось, вирішуючи складні завдання, які ви перед нами ставите.

Наші співробітники справжні професіонали, які готові оперативно надати повноцінну інформацію про пропоновану продукцію, підготувати і узгодити з замовником конструкцію, технологічні характеристики запитуваної обладнання, особливості його експлуатації, а також організувати доставку в будь-яку точку країни. У нашій компанії ви завжди будете забезпечені високоякісною продукцією в обумовлені терміни і за прийнятною ціною.

Скористайтеся перевагами співпраці з нами

Найкоротші терміни поставки по Україні та закордон
Вигідні і доступні ціни
Виробництво нестандартних виробів
Контроль якості за міжнародними стандартами


Ми впевнені, що з нашим багаторічним досвідом і компетентністю ви зможете знайти нові ефективні рішення в проблемах вантажопідйомних технологій.

Додано:2021-02-16

Переходів:1

Моб.версія: Так

Регіон: Вся Україна

Відвідати сайт:https://www.atklift.com

Трактор №1

Великий вибір якісних міні-тракторів за доступною ціною та у великому асортименті.

Трактори ДТЗ

Інтернет-магазин сільгосптехніки від мотоблоків до тракторів. Бренд ДТП пропонує найбільшу гарантію на техніку – 3 роки. Сервісні центри ДТП розташовані на всій території України.

СпецАвтоЛьвів

ТзОВ «СпецАвтоЛьвів», з 2006 року надає послуги автомобільним транспортом по Львову, області та усій території України. Гарантуємо високий рівень виконання послуг. Послуги евакуатора по Львову та Україні. До Ваших послуг 7 автоевакуаторів в/п від 2-х до 22тон. Перевозимо легкові та вантажні авто, автобуси, спец та с/г техніку, негабаритні вантажі. Буксируємо на жорсткому зчепленні автомобілі вагою до 40 тон.