Зелений Слон 7. Автоперевізники. Авто. Безкоштовний білий каталог українських сайтів

Зелений Слон 7

Зелений Слон 7
З 2005 року «Зелений Слон 7» надає пасажирські перевезення європейського рівня в Україні, поєднуючи два найбільших мегаполіси країни – Київ та Харків. Компанія, яка фінансується українськими інвесторами, виконує регулярні рейси на території України та за її межами, сприяючи покращенню транспортного сполучення та розвитку регіональних кластерів.

«Зелений Слон 7» прагне до надання високої якості обслуговування. Вона має власний цілодобовий контактний центр, де доброзичливі оператори готові надати інформацію та допомогти з бронюванням місць. Завдяки активному розвитку власного автопарку, її автобуси «EURO» класу відповідають всім вимогам пасажирів.

Для комфорту пасажирів в кожному автобусі доступний Wi-Fi, кондиціонер, мультимедійні пристрої та система перегляду фільмів. Крім того, компанія забезпечує зручність оплати, встановлюючи POS термінали ПриватБанку в автобусах.

«Зелений Слон 7» також регулярно пропонує нові послуги, акції та знижки, задовольняючи потреби різних груп пасажирів. Крім того, її програма лояльності спрямована на підвищення прихильності та впізнаваності для пасажирів України та міжнародних клієнтів.

Платіжний сайт та мобільний додаток, доступний в AppStore та Play Market, забезпечують зручність бронювання та купівлі квитків. Отже, подорожуйте комфортно разом з компанією «Зелений Слон 7».

Додано:2023-06-22

Переходів:1

Моб.версія: Так

Регіон: Вся Україна

Відвідати сайт:https://zs7.com.ua

Profitrans

Вантажні перевезення по Києву та Україні, перевезення квартир та офісів, доставка будматеріалів, послуги вантажників

"Magic-moving" організація переїздів під ключ

Про "Magic-moving": Працюємо понад 5 років, 1088 квартирних та 327 офісних переїздів під ключ, Працюємо через рахунок або договір, Готівковий або безготівковий розрахунок.

VANтажне таксі

Компанія VANтажне таксі Київ надає послуги з перевезення по Києву та області. У нашому автопарку автомобілі від 6м3 до 15м3