Profitrans. Автоперевізники. Авто. Безкоштовний білий каталог українських сайтів

Profitrans

Profitrans
Наша служба вантажних перевезень (вантажоперевезень) має у своєму розпорядженні великі автомобілі та спеціалізований транспорт, за допомогою якого можна здійснювати доставку посилок різних розмірів, а також перевозити габаритні вантажі по місту Київ.

Додано:2023-06-26

Переходів:1

Моб.версія: Так

Регіон: Вся Україна

Відвідати сайт:https://profitrans.com.ua

Зелений Слон 7

Компанія «Зелений Слон 7» є провідним українським пасажирським перевізником з 2005 року. Її основна діяльність - регулярні рейси в межах України та за її межами, що сприяє підвищенню мобільності та розвитку регіональних кластерів. Компанія надає європейський рівень сервісу, зокрема через свій цілодобовий контактний центр, власний автопарк автобусів "EURO" класу, Wi-Fi на борту та мультимедійні пристрої для пасажирів. «Зелений Слон 7» пропонує зручне бронювання квитків через сайт та мобільний додаток.

"Magic-moving" організація переїздів під ключ

Про "Magic-moving": Працюємо понад 5 років, 1088 квартирних та 327 офісних переїздів під ключ, Працюємо через рахунок або договір, Готівковий або безготівковий розрахунок.

VANтажне таксі

Компанія VANтажне таксі Київ надає послуги з перевезення по Києву та області. У нашому автопарку автомобілі від 6м3 до 15м3