Перша Правова Допомога. Право. Суспільство. Безкоштовний білий каталог українських сайтів

Перша Правова Допомога

Перша Правова Допомога
Онлайн-платформа, яка з’єднує клієнтів та адвокатів з різних галузей права. Наша мета - забезпечити доступність, якість та оперативність юридичних послуг для всіх, хто потребує їх. На нашому сайті ви можете знайти більше 500 перевірених адвокатів, які мають високий рівень кваліфікації та практичного досвіду. Ви можете обрати потрібну послугу з нашого каталогу або створити індивідуальний запит. Потім ви можете описати свою ситуацію, бажаний результат та терміни надання послуги. Ми підберемо для вас найкращого адвоката, який спеціалізується на вашому питанні та має необхідну локальну юрисдикцію. Ви зможете спілкуватися з адвокатом через нашу систему повідомлень, отримувати консультації, документи та іншу необхідну інформацію. При необхідності адвокат представить вас в судових інстанціях та захистить ваші інтереси. Після надання послуги ви оплатите роботу тільки після її перевірки та схвалення. Якщо у вас виникнуть питання або проблеми, наша служба підтримки завжди готова допомогти вам. PPD24 - це надійний та зручний спосіб отримати юридичну допомогу для вашого бізнесу або особистого питання.

Додано:2023-07-25

Переходів:1

Моб.версія: Так

Регіон: Дніпро

Відвідати сайт:https://www.ppd24.com.ua

Expatpro

Юридична компанія Expatpro в Києві. Корпоративне право, міграційне право, операції з нерухомістю, сімейне право, судові спори.

Сервіс складання заяв

Електронний сервіс складання заяв онлайн. Всього за 10 хвилин Ви зможете отримати дійсно професійну і повністю готову для подачі до суду заяву. Наразі доступні заяви про розірвання шлюбу та стягнення аліментів.

Приватний нотаріус Панчишина Світлана Станіславівна

Приватний нотаріус Панчишина Світлана Станіславівна Ми гарантуємо якісне професійне обслуговування, оперативність, законність і конфіденційність вчинюваних нотаріальних дій.