Lady Victory. Інтернет-магазини. Інтернет. Безкоштовний білий каталог українських сайтів

Lady Victory

Lady Victory
Компанія «Lady Victory» вже більше 18 років надає своїм клієнтам високоякісні матеріали для професійного нарощування та дизайну нігтів. За цей час компанія придбала серйозний досвід роботи на міжнародному ринку і сьогодні продає свою продукцію більш ніж в 10 країнах світу. «Lady Victory» пропонує покупцям понад 1000 найменувань продукції. Це не тільки матеріали для професійного нарощування, моделювання та дизайну нігтів, але і допоміжні рідини, засоби по догляду за натуральними та штучними нігтями, обладнання, інструменти та аксесуари для салонів, матеріали для нарощування вій. Продукція компанії регулярно оновлюється, а асортимент - розширюється. Ми пропонуємо новинки нашим клієнтам!
Напрямок діяльності компанії:
- Професійні засоби, інструменти та аксесуари по догляду за нігтями.
- Продукція для нарощування нігтів.
- Інструменти, обладнання та аксесуари для салонів краси.
- Продукція для нарощування волосся і вій.

Торгова марка пропонує майстрам нігтьового сервісу новітні розробки в області гелевого моделювання нігтів. Особливістю компанії є виробництво продукції за демократичними цінами і одночасно відповідає останнім модним тенденціям.

Додано:2020-12-24

Переходів:2

Моб.версія: Так

Регіон: Вся Україна

Відвідати сайт:https://shop.lady-victory.com

MaxStep

Інтернет магазин брендового одягу та аксесуарів MaxStep готовий втілити в життя будь-які ваші бажання і мрії.

FD Company

Наш інтернет-магазин одягу для бальних танців - один з небагатьох здатних щиро розділити вашу пристрасть до давнього мистецтва танців і ефектних виступів.

Медова Полтавщина

Сайт виробника продуктів бджільництва з екологічно чистого регіону.