Safegood: сейфи та металеві меблі. Інтернет-магазини. Інтернет. Безкоштовний білий каталог українських сайтів

Safegood: сейфи та металеві меблі

Safegood: сейфи та металеві меблі
У нашому салоні магазині "сейфи, замки" можна купити сейфи різних типів, наприклад, меблеві, стінні вбудовані, банківські, збройові, готельні, а також різних класів опору до злому та вогнестійкості. Ми працюємо не тільки з українськими виробниками (Лука Сейфи, Паритет-К, Griffon, УХЛ-Маш), але і мануфактурами Італії (Technomax), Південної Кореї (Eagle Safes), Словаччини (Safetronics), Німеччини (MDTB), Росії (Промет, Valberg, AIKO).

Консультанти магазину працюють швидко, ефективно і максимально якісно. Ми допомагаємо нашим клієнтам придбати сейф, який буде максимально повно відповідати їх власним потребам. Допоможемо підібрати оптимальний розмір і дизайн виробу. Якщо Вам не підійдуть готові моделі, ми зможемо виготовити сейф на власному виробництві.
Швидкість доставлення забезпечується власною службою. Ми здійснюємо доставляння по Києву і всій території України за допомогою Нової Пошти, Делівері, Ін-Тайм. Гарантію якості забезпечують кваліфіковані фахівці, які займаються як гарантійним, так і післягарантійним ремонтом. Ви можете реалізувати право повернення в 14-денний термін при наявності чека і відсутності порушення товарного виду товару, що повертається вами. Оплату можна здійснити в будь-якій зручній для Вас формі: Готівковий / безготівковий розрахунок або карткою VISA і MasterCard.

Додано:2021-02-26

Переходів:1

Моб.версія: Так

Регіон: Вся Україна

Відвідати сайт:https://safegood.com.ua

mimiMaps

Ми беремо за основу реальні карти міст і розмальовуємо їх, перетворюючи в цікавий арт-об'єкт і незвичайний елемент декору, який буде нагадувати про важливе для вас місце.

Модники

Інтернет магазин дитячого одягу, почав свою роботу в 2008 році. Кожен 3-й клієнт стає нашим постійним клієнтом.

Магазин товарів для усієї родини "Парус"

У магазині ви зможете недорого купити від постільної білизни, подушок, ковдр, пледів до рушників, колготок, трусиків, шкарпеток українських та білоруських виробників.