Kakadu - Товари для дітей та немовлят. Інтернет-магазини. Інтернет. Безкоштовний білий каталог українських сайтів

Kakadu - Товари для дітей та немовлят

Kakadu - Товари для дітей та немовлят
Ми почали займатися дитячими товарами ще 20 років тому в невеликому, але мальовничому містечку, маючи маленьке місце на ринку. Роками працювали, щоб відкрити власний магазин в якому спочатку навіть не було достатньої кількості іграшок, які заповнили полицю.

Крок за кроком, падаючи і піднімаючись, з часом нам вдалося не тільки розширити асортимент дитячих іграшок, а й освоїти інші групи дитячих товарів такі як канцтовари, дитяча література і одяг. Пройшовши такий довгий і важкий шлях, нам вдалося завоювати довіру наших клієнтів, більшість з яких на сьогоднішній день постійні. І тільки тепер, незважаючи на велику конкуренцію, зважилися вийти в онлайн і створити свій сайт, сподіваємося ви нас підтримаєте.

Додано:2020-11-08

Переходів:3

Моб.версія: Так

Регіон: Вінниця‎

Відвідати сайт:https://kakadu.in.ua

Інтернет-магазин Petko

Онлайн зоомагазин petko.com.ua займається продажем якісних товарів для домашніх тварин від відомих виробників. У нас ви можете замовити корм для своїх вихованців по самій вигідною ціною і все, що необхідно для догляду за ними.

Warkit

Інтернет-магазин "Warkit" - у нас можна купити тактичне спорядження для страйкболу: зброя, кульки, одяг та інші товари.

SmartHall

Інтернет-магазин пропонує великий вибір портативної техніки і отримує позитивні відгуки з усіх куточків України та країн СНД. Будучи впевненими в якості товарів, ми забезпечуємо всіх покупців гарантійним обслуговуванням на 2 роки. У нашому магазині Вас чекає широкий асортимент, понад 1500 одиниць, за найкращими цінами, завдяки співпраці з офіційними постачальниками.