Coffeo. Інтернет-магазини. Інтернет. Безкоштовний білий каталог українських сайтів

Coffeo

Coffeo
Кавові капсули для автоматичних кавомашин Nespresso Original завжди можно замовити на сайті інтернет-магазина «Coffeo». Асортимент кавових капсул постійно розширюється та наразі представлений продукцією провідних європейських виробників:
- Nespresso – виробник Nestle, Швейцарія
- Starbucks – виробник Nestle, Швейцарія
- Belmio – виробник Belmoca, Бельгія
Набори кава-капсул інтернет-магазин «Coffeo» пропонує для тих шанувальників кави в капсулах, хто впевнений в своїх уподобаннях та своєму виборі. Якщо ви тільки починаєте знайомство зі світом капсульної кави, тоді для вас ми пропонуємо дегустаційні та ознайомчі набори кавових капсул. Кожна капсула кави має свій неповторний смак та аромат - оберіть капсули, які підходять саме вам аби приготувати короткий неаполітанський ристрето, класичний еспресо та лунго, з молоком або без нього.
В інтернет-крамниці «Coffeo» ви також зможете замовити оригінальні дизайнерські кавові аксесуари Nespresso та отримати естетичну насолоду від кожного моменту з улюбленою кавою або відчути себе в ролі бариста.

Додано:2022-03-20

Переходів:4

Моб.версія: Так

Регіон: Вся Україна

Відвідати сайт:https://www.coffeo.com.ua

Struct

Сервіс для пошуку і порівняння цін товарів для облаштування будинку в інтернет-магазинах.

Гіпсові фігурки

Гіпсові фігурки ручної роботи. Набір гіпсових фігурок для розмальовування. Цікаво та весело проведений час за незвичним завданням порадує вас своїм результатом. Дітки в захваті - перевірено досвідом.

FOYO

Сумки та чохли для килимків для йоги та фітнесу. Вироблено в Україні.