Сервіс франшизи МІСЬКИХ САЙТІВ. Розробка сайтів. Інтернет. Безкоштовний білий каталог українських сайтів

Сервіс франшизи МІСЬКИХ САЙТІВ

Сервіс франшизи МІСЬКИХ САЙТІВ
Готовий бізнес під ключ та навчання.

В час карантинів і локдаунів бізнес переходить в Інтернет. Магазини переходять на онлайн-торгівлю а ресторани на онлайн-замовлення і доставку. Всім тепер, потрібно рекламу в Інтернет. В першу чергу на регіональному рівні. Що може це краще забезпечити ніж реклама на міському сайті? За 2020р. ринок онлайн-реклами в Україні виріс на 19,7% Це один з небагатьох бізнесів, який росте в умовах карантину.

Хочеш спробувати себе в такому бізнесі? Бути власником регіонального Інтернет ресурсу і заробляти на цьому? Проте важко зробити це самостійно? Можливо, Ви вже працюєте в рекламі та хочете поширити діяльність на Інтернет? Тоді, наш ресурс саме для Вас.

Створи сайт свого міста, та заробляй на рекламі

Ми створимо сайт твого міста і при потребі будемо наповнювати його інформацією, рекламувати та сприяти, щоб він став популярним. Тобі залишається тільки знайти рекламодавців а також освоїти інші способи заробляти на сайті, яким ми навчимо. Весь дохід від реклами на сайті - твій! Добре, якщо ти володієш програмами по роботі з комп'ютерною графікою та є "просунутим" користувачем. Проте, не проблема, якщо це не так. Ми можемо зробити значну частину роботи за тебе. Ми не просто створюємо сайт, ми пропонуємо готовий бізнес "під ключ", перевірену бізнес-модель, яка прибутково працює не один рік. Ви отримаєте, детальну, покрокову інструкцію, як досягти успіху в цьому бізнесі.

Додано:2021-04-04

Переходів:8

Моб.версія: Немає

Регіон: Вся Україна

Відвідати сайт:https://www.misto.in.ua

Compas agency

Хочете створити власний сайт чи інтернет-магазин, але не знаєте як? Ми можемо вам з цим допомогти.

9 DOTS Studio - Розробка веб-сайтів та SEO просування

Створення веб-сайтів, Технічна підтримка та адміністрування існуючих сайтів, SEO просування та оптимізація сайтів, Контекстна і банерна реклама, SMM, UX/UI дизайн.

Flaxen.Techology

Ми IT компанія FLAXEN горимо бажанням забезпечити ваш бізнес високоякісними продуктами та послугами. Допомагаємо реалізовувати проекти із 2019 року. Партнерство з Flaxen.Techology дає вам щось більш цінне, ніж просто вирішення завдань для вашого бізнесу, ми передаємо свій досвід та ефективні інструменти, які точно допоможуть вивести його на новий рівень.