Лізингова компанія "Теком-Лізинг". Лізинг. Банки та фінанси. Безкоштовний білий каталог українських сайтів

Лізингова компанія "Теком-Лізинг"

Лізингова компанія "Теком-Лізинг"
Компанія «ТЕКОМ-Лізинг» – є одним з флагманів лізингових компаній України в області фінансування проектів дорожнього будівництва, промислових об’єктів та сільського господарства. Компанія є єдиним організатором проектів суднобудування з використанням лізингу в Україні.

Зараз компанія входить в п'ятірку найбільших лізингових компаній України, має бездоганну репутацію надійного партнера, стійке фінансове становище, діяльність компанії публічна і прозора, облік ведеться за принципами міжнародних стандартів. Фондування діяльності компанії здійснюється за рахунок коштів європейських та українських банків, що дозволяє формувати гнучку цінову політику.

Додано:2020-10-24

Переходів:2

Моб.версія: Так

Регіон: Вся Україна

Відвідати сайт:https://tekom-lease.com.ua

Оператор платіжних сервісів "Укркарт"

Один з лідерів українського сегменту процесингу платіжних карток, обробки транзакцій та девелопменту програмного забезпечення для фінансових установ.

Асоціація платників податків України

Асоціація є одним з потужних осередків громадянського суспільства у сфері оподаткування та фінансів, впливовим партнером та радником держави.

Банк "Конкорд"

Український банк з філіями в Дніпрі, Києві, Одесі, а також у Львові, Кривому Розі, Запоріжжі, Новомосковську та Харкові.