DRUZIK. Знайомства. Розваги. Безкоштовний білий каталог українських сайтів

DRUZIK

DRUZIK
DRUZIK - українська соціальна мережа розроблена на движку Facebook'а «Facemash».
Ресурс був започаткований у 2017, і до червня базувалася як мобільна соціальна мережа для знайомств у російському фрагменті інтернету. Та у червні перейшла на новий дизайн та функціонал написаний на мові програмування PHP, а на саме движок Марка Цукерберга Facemash. Сайт проіснував до січня 2018, тодішний власник і засновник Петро Козлюк відмовився від свого проекту через збитки, які він приносив. За цей період на ресурсі зареєструвалося більше пів тисячі користувачів, більшість з яких були із Волині.
9 червня 2018 було перезапущено на платформі 1wm.su, де пробула до листопада. За цей період зареєструвалося більше 100 осіб
11 листопада 2018 соц мережа відновила свій попередній вигляд, але з трішки іншим функціоналом. Так вона пропрацювала до 2 грудня 2020. За 2 роки сайт багаторазово мінявся, та не раз втрачав свою базу данних (дані були видалено без можливості повернення).
27 жовтня 2021 у мережі заявили про відновлення а уже за місяць був змінений дизайн та додані нові функції.
На данний момент сайт працює успішно. Реєстрація є відкритою та загальнодоступною

Додано:2022-02-21

Переходів:4

Моб.версія: Так

Регіон: Вся Україна

Відвідати сайт:https://druzik.pp.ua

LoveSvit – Преміум Знайомства

Знайдіть Любов всього свого життя на LoveSvit. Кожну хвилину нові чоловіки і жінки приєднуються до спілкування на сайті LoveSvit.

Dating2007 - Перші Фото Знайомства

Dating2007 - це один з найкращих сайтів в інтернеті вже багато років! Багато одиноких сердець вже знайшли щастя та любов всього свого життя.

altedating – Теплі Знайомства

Теплі знайомства! Лише теплі почуття та гармонія в стосунках дарують спокій та довготривалі відносини – alteDating.