Розмальовки, казки для дітей. Все для розвитку та навчання.. Дошкільна освіта. Освіта. Безкоштовний білий каталог українських сайтів

Розмальовки, казки для дітей. Все для розвитку та навчання.

Розмальовки, казки для дітей. Все для розвитку та навчання.
Ми пропонуємо безкоштовні матеріали для навчання та розвитку дітей.
Наша мета полягає в тому, щоб допомогти батькам знайти якісні завдання, шаблони, розмальовки, казки, колискові, цікаві факти, загадки та багато іншого для дітей.

Додано:2023-10-04

Переходів:1

Моб.версія: Так

Регіон: Вся Україна

Відвідати сайт:https://forkids.org.ua

Montessori & Me

Ми впевнені, що кожна дитина унікальна, володіє індивідуальними особливостями і здібностями. Свобода вибору, повага до себе і до навколишнього світу - ключові принципи виховання дітей в нашому приватному дитячому садку "Montessori & Me" м. Харків.

Diysno IT – інноваційний навчальний центр з фокусом на розвиток 3D графіки та IT-професій в Україні

Дійсно IT пропонує повноцінні освітні курси в галузі інформаційних технологій. Наші курси охоплюють широкий спектр тем, включаючи програмування, веб-розробку, 2D, 3D, управління базами даних, кібербезпеку та аналіз даних. Викладаються досвідченими фахівцями, наші курси надають практичне навчання, виконання вправ та реальних проектів. Ми пропонуємо гнучкі варіанти навчання, включаючи онлайн та очні заняття найближчим часом. Наша мета - оснастити студентів необхідними навичками та знаннями для успіху в швидкозмінній ІТ-індустрії. Приєднуйтесь до наших освітніх курсів та підвищуйте свої ІТ-навички.

Кафедра Туризму і готельного господарства ХНУМГ ім. О.М.Бекетова

Сайт кафедри туризму і готельного господарства ХНУМГ ім. О.М.Бекетова