Спайк асистент: Список справ та покупок. Органайзер ваших завдань.. Програми. Комп'ютери. Безкоштовний білий каталог українських сайтів

Спайк асистент: Список справ та покупок. Органайзер ваших завдань.

Спайк асистент: Список справ та покупок. Органайзер ваших завдань.
Spike асистент забезпечує простий та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Spikе підходить, щоб допомогти вам запланувати справи максимально ефективно. Найкращий спосіб, щоб зберігати список ваших завдань.

Скористайтеся перевагами класифікації в Spike. Зберігайте автоматично завдання у відповідий список та завжди тримайте все під рукою. Спеціальні типи завдань для відповідних справ.

Це простий список справ, який дозволяє легко спланувати свій день. Він допоможе вам підвищити продуктивність та зменшити рівень стресу. Удома, на роботі та у вільний час - ви будете зосереджені на дійсно важливих речах. Додайте завдання всього за кілька секунд, і зосередьтеся на важливій роботі.

Вводьте параметри завдання прямо в тексті незалежно від того який клієнт ви використовуєте і програма розпізнає їх та заповнить.

Використовуйте Telegram bot для швидкого додавання і перегляду поточних завдань. Бот добре розпізнає українську мову тому легко розпізнає параметри вашого завдання. Ви можете використовувати телеграм, як допоміжний інструмент для кращої організації ваших To-do списків.

Spike асистент забезпечує:
• Вид "Сьогодні", щоб сфокусуватися на важливих задачах на сьогодні.
Також цей фільтр доступний і в форматі віджету, щоб переглядати справи на сьогодні без потреби заходити в додаток.
• Вид "Майбутні" для планування тижня і місяця
Також справи можуть бути організовані у власні списки: можна складати наприклад списки для подорожей, для покупок, тематичні списки, списки для фільмів чи книжок, що залановані на майбутнє.
Створіть власні списки для цілей на 2023.
Також в додатку доступні спеціальні типи завдань: наприклад відстежуйте посилки з Нової пошти прямо в додатку та отримуйте сповіщення коли потрібно забрати посилку, та переглядайте її в списку завдань на сьогодні поки вона у відділенні. Статус відстеження посилки в додатку буде змінюватись автоматично, для кращої оптимізації вашого часу.

Для постійної синхронізації ваших даних на декількох пристроях використовується власне безкоштовне рішення. Додаток вдало зберігає ваші справи та налаштування на сервері та дозволяє мати хороший користувацький досвід не залежно від пристрою де ви переглядаєте спої списки.

Переглядайте прогрес за сьогодні. Для вас доступний віджет на головний екран для перегляду списку справ на сьогодні та позначення виконаних завдань, що пришвидшить процес їх відстеження та виконання. А віджет прогресу за сьогодні в додатку додасть вам трохи мотивації, щоб закінчити всі справи заплановані на сьогодні.

Додано:2023-03-22

Переходів:3

Моб.версія: Так

Регіон: Вся Україна

Відвідати сайт:https://spike.software

Програми для обліку

Програми з відкритим кодом, для Windows. Облік складу, торгівлі та фінансів. Облік фінансів. Конфігуратор

Olenka.ai

Розумний робот на основі технологій штучного інтелекту. Інструмент голосового маркетингу.

Таємна кімната

Таємна кімната - це авторський блог та YouTube-канал про відеоігри. Пишу про ігрову індустрію в Україні та її історію.