Оністудія. Програмування. Комп'ютери. Безкоштовний білий каталог українських сайтів

Оністудія

Оністудія
Команда професійних відеографів та фотографів, які працюють з різними клієнтами в Україні та за кордоном. Ми пропонуємо повний спектр послуг від ідеї до реалізації вашого відео або фото проекту. Наша мета - розповісти вашу історію за допомогою креативного підходу, сучасного обладнання та високої якості зйомки та монтажу. Ми готові до будь-яких викликів та експериментів, щоб створити незабутнє враження для вашої аудиторії. З ONI Studio ви отримаєте не просто відео або фото, а емоції, які залишаться з вами на довго.

Додано:2023-07-25

Переходів:1

Моб.версія: Так

Регіон: Вся Україна

Відвідати сайт:https://www.onistudio.com.ua

Ensocore

Компанія "Ensocore" надає широкий спектр послуг в галузі розробки програмного забезпечення та подальшому обслуговуванні великих і середніх додатків з широким набором функцій.

Таємна кімната

Таємна кімната - це авторський блог та YouTube-канал про відеоігри. Пишу про ігрову індустрію в Україні та її історію.

OnlineMakk

Ми - компанія геймерів Oldschool. Ми пам'ятаємо такі хіти як Vagrant Story і Oddworld: Abe's Oddysee, пам'ятаємо як вперше лякалися Silent Hill на PS1 і захоплюючу GTA про школу Bully для PS2, ми вмирали нескінченно в Demon's Souls на PS3 та вболівали за майстра Chief на Xbox. І за ці роки було накопичено великий досвід в тому, що потрібно для комфортної гри, для крутого скілла і незабутнього експіріенса за своєю улюбленою консоллю.