Проведення психологічної експертизи. Послуги. Бізнес. Безкоштовний білий каталог українських сайтів

Проведення психологічної експертизи

Проведення психологічної експертизи
Основним завданням психологічної експертизи є визначення у підекспертної особи: індивідуально-психологічних особливостей, рис характеру, провідних якостей особистості; мотивотвірних чинників психічного життя і поведінки; емоційних реакцій та станів; закономірностей перебігу психічних процесів, рівня їхнього розвитку та індивідуальних її властивостей. При проведенні психологічних експертиз використовуються загальновідомі в науковій практиці психологічні методики і такі, що пройшли державну атестацію, та їх авторські модифікації, що відбираються з урахуванням специфіки експертних досліджень і конкретних питань, поставлених перед психологічною експертизою. Судово-психологічну експертизу проводить атестований Міністерством юстиції України судовий експерт психолог (поліграфолог), кандидат психологічних наук, доцент Назаров Олег Анатолійович.

Додано:2022-10-21

Переходів:1

Моб.версія: Так

Регіон: Вся Україна

Відвідати сайт:https://expertize-journal.org.ua

Уборочка Київ

Клінінгові послуги в Києві та Київській області. Прибирання після ремонту, генеральне прибирання, миття вікон, хімчистка ковроліну та меблів.

Судово психологічна експертиза

Експерт Назаров Олег Анатолійович - судова експертиза, психологічна експертиза, детектор брехні поліграф. Вартість судової експертизи

Незалежна судова експертиза України

Судова будівельно-технічна, земельно-технічна та оціночно-будівельна експертиза в м. Києві