Cvetkof. Послуги. Бізнес. Безкоштовний білий каталог українських сайтів

Cvetkof

Cvetkof
Служба доставки квітів "Квіткоф" займається доставкою свіжих квітів найкращої якості тим людям, які важливі для вас. Ми стежимо за новинками у флористиці та створюємо букети, які передадуть ваші думки та почуття. Все, що ви знайдете в нашому каталозі, підібрано з любов'ю і сподобається навіть капризним особам.

Ми звертаємо увагу не тільки на самі квіти, а й на приємний сервіс, яким ви залишитеся задоволені. Нам важливо, щоб адресати подарунків стали щасливішими, а наші клієнти залишилися задоволені тим, що подарували їм крапельку радості.

Майстерня флористики "Цветкоф" створює преміум-букети та піклується про комфорт одержувача та відправника. На цій сторінці ми відповідаємо на найпоширеніші запитання наших клієнтів.

Додано:2021-12-21

Переходів:1

Моб.версія: Так

Регіон: Харків

Відвідати сайт:https://cvetkof.kh.ua

Обмін валют

Продати та купити валюту у Харкові можна за курсом, зафіксованим онлайн за допомогою заявки на сайті, у телеграмі або по телефону.

Студія ландшафтного дизайну "Королівський Сад"

Студія ландшафтного дизайну "Королівський Сад" виконує роботи з благоустрою, проектування та реалізація проектів ландшафтного дизайну, догляд за садом. Діє садовий центр у с.Загвіздя.

GPS моніторинг транспорту "Antenor" - супутникова система стеження за транспортом

Компанія Антенор була відкрита у 2014 році. За цей час ми вивели та налагодили стандарти роботи із абсолютно різними сегментами клієнтів від великих аграрних холдингів до невеликих приватних підприємців.