Незалежні фахові експертизи. Інше. Бізнес. Безкоштовний білий каталог українських сайтів

Незалежні фахові експертизи

Незалежні фахові експертизи
"НФЕ" пропонують послуги з організації та проведення незалежних фахових експертиз.
Незалежна фахова експертиза – це експертне дослідження фактичних обставин, що склалися в господарській діяльності замовника, який потребує спеціалізованих правових та/або спеціальних знань, шляхом встановлення причинно-наслідкових зв’язків стосовно подій, що вже відбулися та їх можливих наслідків.
Мета послуги — формування фахової точки зору за результатами експертного дослідження фактичних обставин, що склалися в господарській діяльності замовника, експертами різних наукових спеціальностей у різних галузях наук шляхом застосування ними спеціалізованих правових та/або спеціальних знань, якими вони володіють для спільного вирішення поставленого замовником послуги завдання.
Результат послуги — експертний висновок, оформлений на бланку ТОВ «НФЕ», підписаний експертом (експертами), що його склав (склали), прошитий і пронумерований, завірений уповноваженою посадовою особою (гриф "Засвідчую") і печаткою ТОВ «НФЕ». Залежно від предмету дослідження у відповідній сфері наукової та науково-технічної діяльності експертні висновки оформлюються як: комплексні наукові висновки, науково-правові висновки, науково-технічні висновки та інші.
Експертний висновок надається замовнику для прийняття компетентною особою відповідного рішення у разі потреби для цього спеціалізованих правових та/або спеціальних знань.
Експертний висновок є приватним замовленням замовника, складеного з урахуванням фактичних обставин, повідомлених ним у своєму замовлені та наданих документів на підтвердження таких обставин. Замовник несе тягар відповідальності за достовірність наданих документів і повідомленої ним інформації.

Додано:2021-02-15

Переходів:4

Моб.версія: Так

Регіон: Вся Україна

Відвідати сайт:https://nfe.org.ua

Студія інтер'єрного текстилю "Атлас"

Унікальні дизайнерські рішення в сфері оформлення вікон і виготовлення продукції з інтер'єрного текстилю для приватних та бізнес клієнтів.

Е-заряд

Компанія "Е-заряд" займається як продажем домашніх зарядних станцій, так і установкою громадських зарядних комплексів в популярних закладах міста Суми та області.

Орас Грейнтрейд

Агрокомпанія "ОРАС" займається купівлею, продажем, логістикою зернових, а тако виробництвом комбікормів.