ТОВ РІ-ГРУП. Логістика. Бізнес. Безкоштовний білий каталог українських сайтів

ТОВ РІ-ГРУП

ТОВ РІ-ГРУП
Вантажні перевезення по Україні транспортом: 2тонни, 5тонн, 10тонн, 12тонн, 22тонни. Організовуємо перевезення гофрокартону, текстильних виробів, обладнання, металевих виробів, продуктів харчування, товарів для дому, будівельних матеріалів. Перевезення здійснюються тентами, ізотермами, рефрижераторами. Наша транспортна компанія працює по безготівковому перерахунку та є платником ПДВ. Водії мають медичні книжки, а транспортні засоби в комплекті мають усі засоби для надійного кріплення вантажів (ремені кріплення 16шт, розпірні планки, кутники, гумові коврики).

Додано:2023-04-15

Переходів:2

Моб.версія: Так

Регіон: Вся Україна

Відвідати сайт:https://ri-group.com.ua

Східно Європейський Експрес

Компанія надає послуги в сфері міжнародної доставки посилок і вантажів по всьому світу та гарантує своїм клієнтам надійний, якісний та швидкий сервіс.

Онігірі

Онігірі японська кухня в місті Ірпені. Онігірі - це найсмачніші суші та роли для насолоди в компанії своїх друзів та родини.

Обладнання фільтрації води та рідин

Ми раді запросити Вас на відвідання нашого нового сайту про технології очистки води та фільтрації рідин. Наш сайт пропонує цікаву та корисну інформацію для підприємців, виробників, комунальних інстанцій та просто споживачів.