СНОК Лтд. Промисловість. Бізнес. Безкоштовний білий каталог українських сайтів

СНОК Лтд

СНОК Лтд
На сьогоднішній день компанія оснащена сучасним високотехнологічним обладнанням провідних світових виробників, яке дозволяє здійснювати широкий спектр послуг з обробки скла.

Діяльність нашої компанії спрямована на задоволення, як українського і зарубіжного будівельного ринків в цілому, так і кожного окремого клієнта продукцією, яка може поєднувати в собі високу якість, розумні ціни і високий рівень обслуговування.

Всьому цьому сприяє професіоналізм і компетентність наших співробітників, сучасне високотехнологічне обладнання, яким оснащений завод, а також індивідуальний творчий підхід до кожного клієнта.

Додано:2021-03-08

Переходів:5

Моб.версія: Немає

Регіон: Вся Україна

Відвідати сайт:https://www.snok.com.ua

Європаркани Віват

Компанія Віват - це виробниче підприємство, що випускає єврозабори, тротуарну плитку та іншу подібну продукцію. Маючи чималий досвід роботи в Харкові, компанія пропонує високоякісну продукцію, в досить великому асортименті і за досить доступною ціною.

Виробник ущільнювачів "WestPlast"

Компанія "WestPlast" - виробник ряду полімерних ущільнювачів, які за якістю конкурують з аналогами іноземних виробників.

АЗТ Славутич

Виробництво електронних паливороздавальних, газороздавальних і мастильнороздавальні колонок для комерційного і відомчого обліку.