АІСІ Пром - Трубопровідна арматура. Промисловість. Бізнес. Безкоштовний білий каталог українських сайтів

АІСІ Пром - Трубопровідна арматура

АІСІ Пром - Трубопровідна арматура
Трубопровідна арматура - це складовий елемент трубопроводу, призначений для управління подачею рідини в системі. За допомогою арматури здійснюють закриття, відкриття каналу, регулювання рівня тиску. Залежно від призначення виділяють різні види арматури. Трубопровідна арматура встановлюється в системах різного середовища: газоподібного, рідкого, газорідкоподібного, порошкоподібного.

Інтернет-магазин "AISI PROM" надає трубопровідну арматуру від надійних виробників із різних сталей високої якості. При монтажі трубопроводу виникає потреба у спеціальних деталях. Їх застосовують у тих місцях, на ділянках яких є вигини, повороти чи нахили. Для цього використовують різні муфти, фланці та ін. Основне призначення таких деталей – з'єднання трубопроводу в єдину систему. Головне, щоб усі деталі були високої якості, адже від цього залежить надійність та тривалий термін служби даної системи.

ВИДИ ТРУБОПРОВІДНОЇ АРМАТУРИ ПО ФУНКЦІОНАЛУ
Виділяють такі види складових елементів трубопроводу, що описуються:

Запірна арматура;
Фітинги приварні;
Фітинги різьбові;
Регулююча арматура;
Запобіжна арматура;
Для відведення конденсату (конденсатовідвідник);
Сполучна арматура;
Промислова арматура;
Сортовий прокат;
Труби нержавіючі;
Метизи / Кріпильні системи.

Додано:2022-10-09

Переходів:3

Моб.версія: Немає

Регіон: Вся Україна

Відвідати сайт:https://progressteel.com.ua

ТОВ АзовСинтез

З моменту свого заснування в 1996 році підприємство «АзовСинтез» безперервно розвивалося, становячись впливовим дистриб’ютором хімічної продукції на ринку України. В даний час підприємство представляє хімічні продукти та сировину більше ніж від 25 зарубіжних виробників. Ми є офіційними дистриб'юторами великого виробництва з наших зарубіжних постачальників і маємо ексклюзивні права на поставку в Україні багатьох із вироблених хімічних продуктів і сировин

Адмірал Сервіс Дніпро

Адмірал Сервіс пропонує послуги з механічної обробки металів, ремонту вузлів та агрегатів, лиття деталей зі сталі за кресленнями в печі до 400 кг, плазмове різання та розробку повної конструкторської документації.

Лідерпак

Пакувальна продукція за вигідними цінами. Постійним клієнтам ми раді надати ще вигідніші ціни та умови співпраці.