VipKalyan. Торгівля. Бізнес. Безкоштовний білий каталог українських сайтів

VipKalyan

VipKalyan
Кальян – улюблене хобі мільйонів людей у ​​всьому світі. Для того, щоб покурити кальян, розслабитися та поговорити з близькими людьми, можна відвідати кафе, ресторан або бар. Проте, ще краще – купити кальян в інтернет-магазині та насолоджуватися курінням тоді, коли захочете та де захочете. Навіть удома після важкого робочого дня.

На щастя, сьогодні його придбати можна в найширшому асортименті різних моделей. І магазин кальянів VipKalyan радий запропонувати вам кілька десятків найрізноманітніших моделей, що відрізняються один від одного за функціональністю, забарвленням та дизайнерським рішенням. Це може бути як моделі, виготовлені вручну, і зібрані з виробництва.

Умовно всі представлені у продажу моделі поділяються на сучасні та традиційні. Перші відрізняються вельми незвичайним зовнішнім виглядом, а другі – споконвічно східним колоритом. При цьому з погляду принципу роботи та функціональності абсолютно всі моделі практично ідентичні одна одній.

Додано:2022-06-03

Переходів:2

Моб.версія: Так

Регіон: Вся Україна

Відвідати сайт:https://vipkalyan.com

Amway Market

Товари Амвей відомі своєю якістю у всьому світі. Каталог компанії складає до 500 найменувань продукції від виробника. Особливу популярність з'єди клієнтів мають засоби для догляду за будинком, а також продукція серії краса та здоров'я.

Тара Оптом - склад пластикової тари

Склад упаковки "ТараОптом" - це широкий асортимент пластикової тари для косметики, фармацевтики, автомобільної і побутової хімії. Великий вибір: від якісної продукції українських виробників тари і недорогого закупорювання для тари з Китаю.

Buy-techno

Інтернет-магазин все для дому і сім'ї. Якісні товари за приємними цінами.