Ultra Leather. Торгівля. Бізнес. Безкоштовний білий каталог українських сайтів

Ultra Leather

Ultra Leather
Продукція компанії – це найміцніша шкіра з відмінними естетичними якостями. Після виробничого циклу велика частина продукції відправляється на експорт в країни Європи. Частина шкіряних товарів залишається в Україні. Тут їх купують великі виробничі компанії. ULTRA LEATHER працює з оптовими закупниками.

ULTRA LEATHER – вітчизняний виробник шкіри, який має представництва в Азії та країнах Євросоюзу. Відповідальні платники податків, які створюють нові робочі місця, покращуючи економіку країни, при цьому зберігаючи практичні та естетичні якості продукції, що випускається. Велика частина виробленої сировини відправляється на експорт. Співпрацюючи з нашою компанією, ви зможете забезпечити своє виробництво якісною натуральною шкірою. Зверніться до наших консультантів, і ми зробимо вам вигідну комерційну пропозицію.

Додано:2022-10-27

Переходів:3

Моб.версія: Так

Регіон: Вся Україна

Відвідати сайт:https://ultra-leather.com

Інтернет-магазин Lonza

Магазин жіночого взуття в Україні Lonza запрошує всіх на вигідний шопінг - порадуйте себе обновками з користю для країни

Алкоімперія

Алкоімперія – надійний постачальник напоїв від брендів зі світовим ім'ям за доступною ціною.

Квадрокоптер

Інтернет-магазин Kvadrokopter – це вузькоспеціалізований магазин з найкращим асортиментом сучасних дронів, аксесуарів та запчастин за найнижчими цінами в Україні. Завжди актуальна наявність, постійно діють знижки на популярні коптери, тут найшвидше з’являються новинки. З нами легко відкривати нові можливості!