Меблева Лавка. Торгівля. Бізнес. Безкоштовний білий каталог українських сайтів

Меблева Лавка

Меблева Лавка
Ми – команда висококласних фахівців, яка успішно працює, активно розвивається та вдосконалюється протягом 8 років. Завдяки своєму досвіду та творчому підходу до справи, наша компанія може реалізувати замовлення будь-якої складності та у будь-яких бюджетних рамках. Ми любимо свою справу та цінуємо кожного клієнта, що гарантує максимальну результативність нашої роботи.

Наша діяльність дуже велика, вона охоплює безліч сфер, завдяки чому ми можемо запропонувати абсолютно все необхідне для створення повноцінного інтер'єру будь-якого приміщення.

Для наших клієнтів надається повний спектр послуг від проектування дизайну до кінцевої реалізації замовлення: кваліфікована консультація, безкоштовний виїзд на об'єкт, виміри та розрахунки, ескізи та 3Д візуалізація проектів, підбір матеріалів, професійне виготовлення та оздоблення, монтаж та навішування готових виробів. Ми гарантуємо високий рівень обслуговування, гнучкі ціни, професійний підхід та оперативне виконання замовлення.

Додано:2022-01-18

Переходів:3

Моб.версія: Так

Регіон: Вся Україна

Відвідати сайт:https://mebellavka.com.ua

LeGRAND collection

Шкіряні аксесуари вже давно стали невід'ємною частиною успішної людини і, мабуть, найпрестижнішим подарунком на будь-яке свято.

Шнурки взуттєві розтяжні без зав'язування

Шнурки для взуття дітям, для спорту, туристам, людям з обмеженими можливостями.

Компанія "STROYMARKETtools"

Компанія "STROYMARKETtools" - дистриб'юторська компанія основною діяльністю якої є оптовий продаж ручного інструменту господарських товарів і товарів народного споживання електро-бензо інструменту.