Інтернет-магазин Berty. Торгівля. Бізнес. Безкоштовний білий каталог українських сайтів

Інтернет-магазин Berty

Інтернет-магазин Berty
Компанія« Berty »використовує багатовіковий досвід людства для створення унікальних і ексклюзивних аксесуарів, які зможуть вигідно підкреслити ваші стиль і індивідуальність. Серед вироблених нами виробів вам не зустрінуться шаблонні сумки, гаманці, рюкзаки. Компанія« Berty »втілює бажання своїх клієнтів бути унікальним і неповторним. Тому ми з радістю пропонуємо вам:
- розробку індивідуального дизайну;
- зразки натуральної шкіри вищої якості;
- виготовлення зразка в короткі терміни з гарантією;
- пошив на замовлення з вашим логотипом;
- нанесення вашої фірмової символіки;
Тому, якщо ви шукаєте собі або своїй близькій людині яскравий і незабутній подарунок, то можете сміливо замовляти у нас будь-який з вподобаних вам шкіряних аксесуарів. Крім того, що у нас ви знайдете безліч варіантів, так ще й зможете похвалитися унікальністю продукту, адже ми робимо вироби вручну і тільки зі своїх матеріалів, які ретельно підбираємо, що б наші вироби виглядали дорого і презентабельно навіть після тривалого використання.

Додано:2021-04-02

Переходів:2

Моб.версія: Немає

Регіон: Вся Україна

Відвідати сайт:https://berty.com.ua

Інтернет-магазин «Ескіз»

«Ескіз» - художній інтернет-магазин, в якому можна купити канцелярські товари, все для художників, творчості та хобі.

ТЕриторія ДІтей

Корисний агрегатор товарів для дитячих ігор, дитячої кімнати. Широкий асортимент різних товарів без дублювання, зручний каталог з фільтром, порівняння актуальних цін, тільки з перевірених українських магазинів.

Ювелірна фабрика "Umax"

Харківський ювелірний завод UMAX пропонує широкий вибір ювелірних прикрас та аксесуарів, виконаних з срібла високої проби, за доступною ціною безпосередньо від виробника. Вивчивши каталог ювелірних виробів, Ви можете замовити вподобану річ в інтернет-магазині UMAX і оплатити покупку будь-яким зручним для Вас способом.