Світ сучасних перевезень. Автоперевізники. Авто. Безкоштовний білий каталог українських сайтів

Світ сучасних перевезень

Світ сучасних перевезень
Компанія СВІТ СУЧАСНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ на ринку послуг перевезення пасажирів до країн Євросоюзу уже 10 років. Ми здійснюємо перевезення пасажирів та вантажу у Польщу, Чехію, Німеччину, Нідерланди та Бельгію.
Основна мета в нашій роботі — надання якісних послуг пасажирських перевезень на європейському рівні. В пріоритеті у нас — комфорт для кожного клієнта! Тому для перевезень задіяно тільки нові, комфортабельні та просторі автомобілі Mercedes-Benz Sprinter, які розраховані на довготривалі переїзди та обладнані всім необхідним для комфортної поїздки, а саме: кондиціонерами, додатковими обігрівачами салону, зручними, сидіннями, розетками, телевізорами, USB-зарядками, розетками 220V, Wi-Fi, холодильниками.
Завдяки професійним та злагодженим діям співробітників нашого колективу Вам дійсно буде забезпечено суперкомфорт під час поїздки та збережено Ваші нерви при підготовці до неї!

Додано:2021-11-26

Переходів:2

Моб.версія: Так

Регіон: Вся Україна

Відвідати сайт:https://www.svitperevezen.com

Трансфер до Карпат

Трансфер на Замовлення до гірськолижних курортів Карпат: Яремче, Микуличин, Татарів, Ворохта, Верховина, Яблуниця, Поляниця, Буковель, Ясіня, Драгобрат, Рахів, та інші.

DelfiBus - автобусні квитки

DelfiBus - автобусні квитки. Замовлення мікроавтобуса. Поїздки на море.

КДТРАНС - Вантажні перевезення по Києву

Вантажні перевезення по Києву і Україні. Транспорт з гідробортом та роклою. Послуги вантажників